SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F-09/10
Start
Seniorer
A-lag Herr
A-lag Dam
Juniorer
Damjuniorer
Herrjunior
Flickor
F-09/10
F-11/12
F-13/14
F-15/16
F-17
Pojkar
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
P-16
P-17
Bordtennis
Övrig motion
FOTBOLLSLEKIS
Gåfotboll
C-lag/Oldboys
GYMPA FÖR MEDLEMMAR
KLUBBSHOP
GÖSTAHALLEN
GÖSTAHALLEN UTHYRNING
Gymmet
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Start
Seniorer
A-lag Herr
A-lag Dam
Juniorer
Damjuniorer
Herrjunior
Flickor
F-09/10
F-11/12
F-13/14
F-15/16
F-17
Pojkar
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
P-16
P-17
Bordtennis
Övrig motion
FOTBOLLSLEKIS
Gåfotboll
C-lag/Oldboys
GYMPA FÖR MEDLEMMAR
KLUBBSHOP
GÖSTAHALLEN
GÖSTAHALLEN UTHYRNING
Gymmet
ÖCKERÖ IF
HJÄRTA, RESPEKT & SAMMANHÅLLNING
F-09/10
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Flickor 2009-2008 Lätt Grupp A
2024: Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Flick
2024: Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Flick
FEBRUARI 2024
04
12:00
sön
12:00
Prästängen A-plan
Öckerö Idrottsförening
- Kållered
-
04
12:00
sön
12:00
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF (F09)
- Kållered SK (F09)
2 - 3
29
20:00
tor
20:00
Frejaplan 1 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll (F08) -
Öckerö IF (F08)
5 - 0
MARS 2024
12
20:00
tis
20:00
Hönö arena
Hönö IS -
Öckerö Idrottsförening F-09/10
-
20
18:30
ons
18:30
Lillhagsparken
Backatorp -
Öckerö IF
-
APRIL 2024
14
sön
00:00
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Flickor F09/10 -
Öckerö IF
-
21
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Angered BK
-
28
sön
00:00
Ögärdets IP B
IFK Fjärås -
Öckerö IF
-
MAJ 2024
05
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Slottsskogen/Godhem IF Röd
-
19
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- IF Väster Svart
-
26
18:00
sön
18:00
Kode IP 3 Konstgräs
Kode IF -
Öckerö IF
-
JUNI 2024
02
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Bergums IF
-
07
19:00
fre
19:00
Djupedalsplan B Konstgräs
Mölnlycke IF -
Öckerö IF
-
16
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Floda BoIF
-
27
20:00
tor
20:00
Klarebergsvallen 2 Konstgräs
Kärra KIF -
Öckerö IF
-
AUGUSTI 2024
18
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Kareby IS Blå
-
22
19:45
tor
19:45
Majvallen 1 Konstgräs
Azalea BK -
Öckerö IF
-
SEPTEMBER 2024
01
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Askims IK Röd
-
14
14:15
lör
14:15
Kobbegården 1 Konstgräs
Askims IK Röd -
Öckerö IF
-
22
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Azalea BK
-
28
16:15
lör
16:15
Kareby Hed
Kareby IS Blå -
Öckerö IF
-
OKTOBER 2024
05
12:30
lör
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Kärra KIF
-
11
19:00
fre
19:00
Flodala IP 3 KG
Floda BoIF -
Öckerö IF
-
20
12:30
sön
12:30
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF
- Mölnlycke IF
-
31
20:00
tor
20:00
Bergumsvallen Konstgräs
Bergums IF -
Öckerö IF
-