SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Start
Start
Seniorer
A-lag Herr
A-lag Dam
Juniorer
Damjuniorer
Herrjunior
Flickor
F-09/10
F-11/12
F-13/14
F-15/16
F-17
Pojkar
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
P-16
P-17
Bordtennis
Övrig motion
FOTBOLLSLEKIS
Gåfotboll
C-lag/Oldboys
GYMPA FÖR MEDLEMMAR
KLUBBSHOP
GÖSTAHALLEN
GÖSTAHALLEN UTHYRNING
Gymmet
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Start
Seniorer
A-lag Herr
A-lag Dam
Juniorer
Damjuniorer
Herrjunior
Flickor
F-09/10
F-11/12
F-13/14
F-15/16
F-17
Pojkar
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
P-16
P-17
Bordtennis
Övrig motion
FOTBOLLSLEKIS
Gåfotboll
C-lag/Oldboys
GYMPA FÖR MEDLEMMAR
KLUBBSHOP
GÖSTAHALLEN
GÖSTAHALLEN UTHYRNING
Gymmet
ÖCKERÖ IF
HJÄRTA, RESPEKT & SAMMANHÅLLNING
Hem
Nyheter
Föreningen
Bli medlem
Ledarinfo
Föräldrainfo
Kalender
Matcher
Dunross
Ö-Bollen
Hem
Nyheter
Föreningen
Bli medlem
Ledarinfo
Föräldrainfo
Kalender
Matcher
Dunross
Ö-Bollen
Spelade matcher
MARS 2024
25
19:00
mån
19:00
F-13/14
, Hönö arena
F-13/14
»
Öckerö Idrottsförening
- Hönö is
-
25
19:00
mån
19:00
F-13/14
, Hönö arena
F-13/14
»
Hönö is -
Öckerö Idrottsförening F-13/14
-
24
17:00
sön
17:00
Herrjunior
, Backavallen
Herrjunior
»
Backatorp IF -
Öckerö Idrottsförening
-
24
12:00
sön
12:00
Damjuniorer
, Prästängen A-plan
Damjuniorer
»
Vänersborg IF -
Öckerö Idrottsförening
-
24
10:00
sön
10:00
P-16
, Göstahallen
P-16
»
Öckerö Idrottsförening P-16
- Hönö
-
23
16:00
lör
16:00
P-09
, Prästängen A-plan
P-09
»
Öckerö Idrottsförening P-09
- Hönö IS P09
-
23
15:15
lör
15:15
P-12
, Rävekärrsplan
P-12
»
Balltorps FF -
Öckerö IF Svart
-
23
13:00
lör
13:00
A-lag Dam
, Hovås Billdal Arena 1
A-lag Dam
»
Hovås Billdal IF -
Öckerö Idrottsförening
-
23
13:00
lör
13:00
A-lag Herr
, Prästängen 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
Öckerö IF (D2H)
- Sävedalens IF (D2H)
1 - 2
20
18:30
ons
18:30
F-09/10
, Lillhagsparken
F-09/10
»
Backatorp -
Öckerö IF
-
17
13:00
sön
13:00
P-12
, Prästängen 3 9M9 Konstgräs
P-12
»
Öckerö IF Svart
- Guldhedens IK Svart
-
16
14:15
lör
14:15
A-lag Dam
, Rosenhill
A-lag Dam
»
Eriksbergs IF -
Öckerö Idrottsförening
-
16
10:00
lör
10:00
F-11/12
, Prästängen Ungdomsplan
F-11/12
»
Öckerö Idrottsförening
- Hjuviks AIK
-
12
20:00
tis
20:00
F-09/10
, Hönö arena
F-09/10
»
Hönö IS -
Öckerö Idrottsförening F-09/10
-
10
14:00
sön
14:00
Herrjunior
, Prästängen A-plan
Herrjunior
»
Öckerö Idrottsförening
- IK Zenith
-
10
11:30
sön
11:30
P-12
, Backavallen
P-12
»
Hisingsbacka -
Öckerö Idrottsförening P-12
-
09
13:00
lör
13:00
A-lag Herr
, Prästängen 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
Öckerö IF (D2H)
- IF Väster (D3H)
2 - 1
09
12:30
lör
12:30
Damjuniorer
, Härlanda Park
Damjuniorer
»
Qviding -
Öckerö Idrottsförening
-
09
10:30
lör
10:30
P-12
, Ytterns IP 32
P-12
»
Ytterby IS Blå -
Öckerö IF Svart
-
09
09:00
lör
09:00
P-15
, Göstahallen
P-15
»
Öckerö Idrottsförening P-15
-
-
07
20:00
tor
20:00
A-lag Herr
, Ruddalen 2 Konstgräs
A-lag Herr
»
Öckerö IF
- Styrsö BK
2 - 3
03
08:00
sön
08:00
P-14
, Göstahallen plan 1 och 2
P-14
»
Öckerö Idrottsförening P-14
- Ö bollen
-
02
14:00
lör
14:00
A-lag Dam
, Prästängen A-plan
A-lag Dam
»
Öckerö Idrottsförening
- Näset SK
-
02
12:00
lör
12:00
A-lag Herr
, Kongevi 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
IK Kongahälla (D2H) -
Öckerö IF (D2H)
4 - 2
02
11:00
lör
11:00
P-12
, Prästängen Ungdomsplan
P-12
»
Öckerö IF Svart
- Skärgårdens IK (SSIK)/ Donsö IS
-
FEBRUARI 2024
29
20:00
tor
20:00
F-09/10
, Frejaplan 1 K.Gräs
F-09/10
»
IF Mölndal Fotboll (F08) -
Öckerö IF (F08)
5 - 0
26
18:00
mån
18:00
A-lag Herr
, Önneredsplan 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
IF Väster -
Öckerö IF
1 - 3
26
18:00
mån
18:00
A-lag Herr
, Önneredsplan 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
IF Väster -
Öckerö IF
1 - 3
24
11:00
lör
11:00
P-09
, Prästängen A-plan
P-09
»
Öckerö Idrottsförening U-15
- Nödinge SK
-
20
20:00
tis
20:00
A-lag Herr
, Kobbegården 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
Göteborgs FF -
Öckerö IF
2 - 3
18
13:00
sön
13:00
P-13
, Göstahallen
P-13
»
Öckerö Idrottsförening
- Backatorp
-
17
13:00
lör
13:00
A-lag Herr
, Prästängen 1 Konstgräs
A-lag Herr
»
Öckerö IF
- Hönö IS
3 - 0
10
15:00
lör
15:00
A-lag Herr
, Mölnlycke IP
A-lag Herr
»
Mölnlycke IF (D3H) -
Öckerö IF (D2H)
-
10
14:00
lör
14:00
A-lag Dam
, Prästängen A-plan
A-lag Dam
»
Öckerö Idrottsförening
- IK Kongahälla
-
09
18:30
fre
18:30
Herrjunior
, Hönö Arena
Herrjunior
»
Hönö IS -
Öckerö Idrottsförening
-
04
12:00
sön
12:00
F-09/10
, Prästängen A-plan
F-09/10
»
Öckerö Idrottsförening
- Kållered
-
04
12:00
sön
12:00
F-09/10
, Prästängen 1 Konstgräs
F-09/10
»
Öckerö IF (F09)
- Kållered SK (F09)
2 - 3
03
15:00
lör
15:00
A-lag Herr
, Torslandavallen 2 Konstgräs
A-lag Herr
»
Torslanda IK -
Öckerö IF
0 - 0
01
16:15
tor
16:15
P-12
, Göstahallen
P-12
»
Öckerö Idrottsförening P-12
- Hönö IS P12
-
JANUARI 2024
13
09:00
lör
09:00
A-lag Herr
, Hedenhallen
A-lag Herr
»
Gustafs cup -
Öckerö Idrottsförening
1 - 30
DECEMBER 2023
31
sön
00:00
Damjuniorer
, Backavallen 1 Konstgräs
Damjuniorer
»
Backatorp IF -
Öckerö IF
-
10
14:30
sön
14:30
P-13
, Göstahallen
P-13
»
Öckerö Idrottsförening
- GAIS P2014
-
02
14:00
lör
14:00
P-15
, Göstahallen
P-15
»
Öckerö Idrottsförening P-15
- Torslanda
-